KM/Sjusjøen cup fristil

Sørskogbygda Il. Sørskogbygda Stadion

26.01.08

Resultatliste per klasse

Menn senior FH Stå 1km fri felle |  G 14 år 3km fri fellesstart |  G 13 år 3km fri fellesstart |  J 14 år 3km fri fellesstart |  J 13 år 3km fri fellesstart |  G 16 år 5km fri fellesstart | 
G 15 år 5km fri fellesstart |  J 15 år 5km fri fellesstart |  J 16 år 5km fri fellesstart |  K 17 år 5km fri fellesstart |  K 18 år 5km fri fellesstart |  K 19/20 år 10km fri fellesstart | 
Kvinner senior 10km fri fellesst |  M 17 år 10km fri fellesstart |  M 18 år 10km fri fellesstart |  M 19/20 år 10km fri fellesstart |  Menn senior 15km fri fellesstart | 

Resultatliste Menn senior FH Stå 1km fri felle Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hulleberg,Morten Nybygda IL 05:16,5 + 00:00,0
Resultatliste G 14 år 3km fri fellesstart Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nymoen,Håvard Tolga IL 07:16,9 + 00:00,0
2 Vestli,Torstein Strandbygda IL 07:17,0 + 00:00,1
3 Barli,Sindre Fløtlien Moelven IL 07:19,7 + 00:02,8
4 Østvang,Bård Tolga IL 07:28,2 + 00:11,3
5 Nymoen,Jonas Os IL 07:31,7 + 00:14,8
6 Lie,Arne Lauritz Rossebø Vaaler IF 07:39,1 + 00:22,2
7 Trøen,Remi Vang Skiløperforening 07:39,4 + 00:22,5
8 Osvold,Vegard Strandbygda IL 07:41,9 + 00:25,0
9 Berg,Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn 07:45,6 + 00:28,7
10 Granrud,Anders Thorshaug Rendalen IL 07:47,1 + 00:30,2
11 Sugaren,Oliver Tolga IL 07:49,2 + 00:32,3
12 Myhren,Eirik Kilen Hernes IL 07:52,0 + 00:35,1
13 Thoner,Bjarne Korbøl Slåstad IL / Team Odal 07:53,1 + 00:36,2
14 Skogsholm,Vinjar Åslia Skilag 07:53,7 + 00:36,8
15 Aas-Eng,Per Buttingsrud Tolga IL 07:53,9 + 00:37,0
16 Storsveen,Aleksander Sørskogbygda IL 07:55,3 + 00:38,4
17 Sletten,Henrik Snarvold Vaaler IF 08:21,3 + 01:04,4
18 Løkken,Bård Byfuglien Moelven IL 08:25,2 + 01:08,3
19 Fjeld,Erlend Brumunddal Ski 08:25,9 + 01:09,0
20 Dahl,Even Brøndbo Hamar Skiklubb 08:27,0 + 01:10,1
21 Holen,Espen Honganvik Kongsvinger IL 08:27,7 + 01:10,8
22 Vanem,Simen Moelven IL 08:28,4 + 01:11,5
23 Sæther,Kjetil Tolga IL 08:28,7 + 01:11,8
24 Bråthen,Johan N Magnor UL 08:31,9 + 01:15,0
25 Kornstad,Marius Vestby Vaaler IF 08:34,9 + 01:18,0
26 Rønning,Øyvind Jømna/Heradsbygd Langrenn 08:35,3 + 01:18,4
27 Urset,Anders Tolga IL 08:44,9 + 01:28,0
28 Linnerud,Simen Nordbygda/Løten Ski 08:52,8 + 01:35,9
29 Bergquist,Karl Martin Magnor UL 09:20,5 + 02:03,6
30 Kulblikk,Andreas Magnor UL 11:26,1 + 04:09,2
Resultatliste G 13 år 3km fri fellesstart Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Rivenes,Andreas Vaaler IF 07:43,3 + 00:00,0
2 Strypet,Vebjørn Tolga IL 07:50,2 + 00:06,9
3 Skarpnord,Henrik Brumunddal Ski 07:50,7 + 00:07,4
4 Midtskogen,Ole Erik Tynset IF 07:55,8 + 00:12,5
5 Græsli,Kristian Hamar Skiklubb 08:00,0 + 00:16,7
6 Jevanord,Kristian Moelven IL 08:03,0 + 00:19,7
7 Brennmoen,Jon Fossum Tolga IL 08:06,8 + 00:23,5
8 Andersen,Vegard Åslia Skilag 08:07,6 + 00:24,3
9 Mæhle,Peder Drøbak-Frogn IL 08:10,0 + 00:26,7
10 Elisenberg,Jørgen Hamar Skiklubb 08:13,9 + 00:30,6
11 Tollan,Inge Brennmoen Tolga IL 08:21,0 + 00:37,7
12 Saanum,Håvard Sagbakken Tolga IL 08:23,6 + 00:40,3
13 Emilsen,Henrik Nordbygda/Løten Ski 08:23,9 + 00:40,6
14 Bordal,Simen Veldre Ski 08:24,3 + 00:41,0
15 Nannestad,Tord Høisveen Veldre Ski 08:24,8 + 00:41,5
16 Nordlund,Einar Furnes Skiløperforening 08:26,5 + 00:43,2
17 Sagen,Martin Jømna/Heradsbygd Langrenn 08:28,7 + 00:45,4
18 Dæhli,Sivert Veldre Ski 08:30,6 + 00:47,3
19 Netteland,Henrik Nordbygda/Løten Ski 08:31,7 + 00:48,4
20 Sørlie,Magnus Hernes IL 08:31,9 + 00:48,6
21 Ulven,Sverre Sveen Moelven IL 08:33,3 + 00:50,0
22 Baksjøberget,Sander Vang Skiløperforening 08:50,9 + 01:07,6
23 Grøholt,Jon Embret Nordbygda/Løten Ski 08:52,1 + 01:08,8
24 Baksjøberget,Ulrik Vang Skiløperforening 08:52,6 + 01:09,3
25 Sandnes,Henrik Brumunddal Ski 09:00,7 + 01:17,4
26 Stinterud,Gaute Leine Mesnali Skilag 09:03,5 + 01:20,2
27 Krogh,Simen Lunheim Tolga IL 09:09,3 + 01:26,0
28 Lund,Erlend Leinan Tolga IL 09:09,5 + 01:26,2
29 Tronsmoen,Tore Norum Hamar Skiklubb 09:21,6 + 01:38,3
30 Amundsen,Vedel Sand IF 09:26,6 + 01:43,3
31 Bjørkhaug,Simen Skarnes IL 09:27,1 + 01:43,8
32 Solbakken,Mikkel Sørskogbygda IL 09:46,8 + 02:03,5
33 Larsen,Amund Furnes Skiløperforening 09:48,4 + 02:05,1
34 Stubbom,Jan Martin Veldre Ski 10:14,7 + 02:31,4
35 Norheim,Gorm Sørskogbygda IL 10:22,5 + 02:39,2
DNS AAS,JENS KRISTIAN Hernes IL - Skiskyting
DNS Ruud,Peder Sand IF
DNS Mobraaten,Sindre Bjørke Skarnes IL
Resultatliste J 14 år 3km fri fellesstart Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sandeggen,Kristin Alvdal IL 08:10,1 + 00:00,0
2 Neby,Hanne Hamar Skiklubb 08:19,0 + 00:08,9
3 Neraasen,Sigrid Bilstad Åsmarka IL 08:21,4 + 00:11,3
4 Gustavsen,Lise Skaug Mesnali Skilag 08:45,7 + 00:35,6
5 Berg,Katarina Køhl Hernes IL 08:51,3 + 00:41,2
6 Kokvoll,Eline Nansen, IL 08:51,5 + 00:41,4
7 Helseth,Marte Nyløkken Ottestad IL 09:07,4 + 00:57,3
8 Berget,Martine Stor-Elvdal SK 09:07,9 + 00:57,8
9 Osgjelten,Guro Hernes IL 09:23,7 + 01:13,6
10 Busterud,Guro Thomasgaard Vang Skiløperforening 10:05,4 + 01:55,3
11 Storberget,Marianne Sørskogbygda IL 10:47,5 + 02:37,4
Resultatliste J 13 år 3km fri fellesstart Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Smedås,Magni Nansen, IL 08:28,3 + 00:00,0
2 Schjeldrup Skarpsno,Ellen Meret Alvdal IL 08:34,2 + 00:05,9
3 Kant,Anna Emilie Hernes IL 08:38,9 + 00:10,6
4 SVINDLAND,IDA-HELEN Hernes IL - Skiskyting 08:42,6 + 00:14,3
5 Leren,Anne Tolga IL 08:42,9 + 00:14,6
6 Narbuvoll,Ida Meli Os IL 08:44,6 + 00:16,3
7 Ytterhaug,Heidi Nansen, IL 08:45,6 + 00:17,3
8 Nielsen,Maren Engeskaug Hamar Skiklubb 08:48,0 + 00:19,7
9 Liberg,Åste Sætre Trysilgutten, IL 08:57,1 + 00:28,8
10 Bekkemoen,Kine Kjellmyra IL 09:05,8 + 00:37,5
11 Narum,Eldbjørg Hamar Skiklubb 09:09,9 + 00:41,6
12 Westlie,Ingvild Tvedt Vang Skiløperforening 09:10,2 + 00:41,9
13 Martinsen,Andrea Kvarstad Vang Skiløperforening 09:10,6 + 00:42,3
14 Haugen,Siri Clausen Mesnali Skilag 09:10,7 + 00:42,4
15 Håland,Mina Sandbæk Åsmarka IL 09:13,7 + 00:45,4
16 Roaldstveit,Tonje Vang Skiløperforening 09:20,2 + 00:51,9
17 Melby,Ingeborg Vang Skiløperforening 09:42,9 + 01:14,6
18 Fjeldstad,Una Vang Skiløperforening 09:48,6 + 01:20,3
19 Løberg,Oda Christine Vang Skiløperforening 09:53,7 + 01:25,4
20 Oshaug,Elise Os IL 10:00,5 + 01:32,2
21 Ødegård,Karoline Bjørgan Vang Skiløperforening 10:04,5 + 01:36,2
22 Bredalen,Anne Marit Kjellmyra IL 10:04,9 + 01:36,6
23 Nerby Solberg,Amalie Nordbygda/Løten Ski 10:22,6 + 01:54,3
Resultatliste G 16 år 5km fri fellesstart Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Berg Tuveng,Martin Nansen, IL 12:02,3 + 00:00,0
2 Johaug jr.,Karstein Nansen, IL 12:02,6 + 00:00,3
3 Vegard,Gjermundshaug Alvdal IL 12:02,8 + 00:00,5
4 Haugrud,Hans Yngvar Furnes Skiløperforening 12:20,8 + 00:18,5
5 Larsen,Simen Furnes Skiløperforening 12:37,9 + 00:35,6
6 Berg,Odd Erlend Hansen Grue IL 12:40,8 + 00:38,5
7 Storsveen,Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn 12:46,0 + 00:43,7
8 Gjendahl,Tony Vang Skiløperforening 12:54,0 + 00:51,7
9 Dalen,Martin Vang Skiløperforening 12:54,3 + 00:52,0
10 KVERNEVIK,THOR EMIL Vang Skiløperforening 13:02,9 + 01:00,6
11 Buchholdt,Kristian Stor-Elvdal SK 13:21,8 + 01:19,5
12 Strøm,Thomas Veldre Ski 13:23,4 + 01:21,1
13 Grafsrønningen,Ola Asbjørn Moho Hernes IL 13:28,8 + 01:26,5
14 Espeland,Kristian Alvdal IL 13:30,2 + 01:27,9
15 Hemma,Lars Brøttum IL 13:31,0 + 01:28,7
16 Andersen,Vegard Joten Hernes IL 13:31,7 + 01:29,4
17 Andersen,Kristian Joten Hernes IL 13:44,3 + 01:42,0
18 Rønning,Håkon Jømna/Heradsbygd Langrenn 13:44,7 + 01:42,4
19 Lerbak,Joakim Jømna/Heradsbygd Langrenn 14:01,0 + 01:58,7
20 Krogh,Erik Lunheim Tolga IL 15:06,1 + 03:03,8
DNS BUSTERUD,JØRGEN THOMASGAARD Vang Skiløperforening
Resultatliste G 15 år 5km fri fellesstart Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nergård,Jonas Åslia Skilag 12:41,8 + 00:00,0
2 Gilde,Vebjørn Hernes IL 12:53,7 + 00:11,9
3 Bonkerud,Sondre Veldre Ski 12:55,5 + 00:13,7
4 Adsen,Johnny Christoffer Jømna/Heradsbygd Langrenn 12:56,3 + 00:14,5
5 KAMPENHØY,ANDERS Furnes Skiløperforening 12:57,0 + 00:15,2
6 Løchting,Sindre Strandbygda IL 12:57,6 + 00:15,8
7 Skjelbæk,Haakon Ottestad IL 13:02,8 + 00:21,0
8 Arnesen,Simen Jevne Hamar Skiklubb 13:03,7 + 00:21,9
9 Narum,Johannes Hamar Skiklubb 13:05,4 + 00:23,6
10 Aamodt,Ola Westby Vang Skiløperforening 13:10,4 + 00:28,6
11 Dalby,Håvard Ottestad IL 13:15,3 + 00:33,5
12 Karlsen,Pål-Anders Ring IL 13:18,8 + 00:37,0
13 Sundt,Vemund Trøan Tolga IL 13:22,0 + 00:40,2
14 Klevgård,Kristian Åslia Skilag 13:22,5 + 00:40,7
15 Ellingsen,Jonas Hamar Skiklubb 13:28,4 + 00:46,6
16 Gundersen,Odin Kjellmyra IL 13:38,4 + 00:56,6
17 Leren,Tore Tolga IL 14:01,6 + 01:19,8
18 Smedås,Ola Viken Hamar Skiklubb 14:02,0 + 01:20,2
19 Bjørsland,Magnus Hernes IL 14:02,6 + 01:20,8
20 Nilsgård,Halvor Løkken Åslia Skilag 14:03,1 + 01:21,3
21 Aas,John Henrik Hernes IL - Skiskyting 14:24,8 + 01:43,0
22 Hagen,Christian Kongsvinger IL 14:30,1 + 01:48,3
23 Tronsmoen,Atle Norum Hamar Skiklubb 14:37,2 + 01:55,4
24 Steimler,Håkon Hernes IL 14:40,5 + 01:58,7
25 Bjørkli,Anders Kongsvinger IL 14:49,5 + 02:07,7
26 Skarpnord,Haakon-Aksel Brumunddal Ski 14:49,9 + 02:08,1
27 Lillemo,Anders Vallset IL 16:04,9 + 03:23,1
28 Græsli,Ola Hamar Skiklubb 16:36,3 + 03:54,5
29 Mikkelsen,Tor Arne Haugen Vallset IL 17:24,6 + 04:42,8
DNS Brukvangen,Karl-Even S. Vang Skiløperforening
DNS Huber,Sindre Rønning Tynset IF
Resultatliste J 15 år 5km fri fellesstart Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Landheim,Hilde Tynset IF 14:05,9 + 00:00,0
2 Ådlandsvik,Lene Berg Sørskogbygda IL 14:15,1 + 00:09,2
3 Brynhildsvoll,Malin Nansen, IL 14:20,6 + 00:14,7
4 Blystad,Oda Hovelstuen Hamar Skiklubb 14:22,0 + 00:16,1
5 Kant,Marte Kristin Hernes IL 14:33,2 + 00:27,3
6 Svendby,Kine Hagelund Brumunddal Ski 14:33,9 + 00:28,0
7 Strøm,Ann Kristin Hamar Skiklubb 14:41,7 + 00:35,8
8 Solbakken,Maja Engerdal SP.kl. 14:49,6 + 00:43,7
9 Byfuglien,Marianne Brumunddal Ski 14:50,6 + 00:44,7
10 Sugaren,Sigrid Tolga IL 15:03,6 + 00:57,7
11 Dehli,Marte Åsmarka IL 15:06,3 + 01:00,4
12 Stenseth,Marianne Vang Skiløperforening 15:24,9 + 01:19,0
13 Hanstad,Linda N. Sørskogbygda IL 15:25,0 + 01:19,1
14 Olsen,Mari Heksem Ottestad IL 15:51,9 + 01:46,0
15 Nordli,Marte Engebretsen Vang Skiløperforening 15:52,4 + 01:46,5
16 Berge,Marte Fallbakken Nordbygda/Løten Ski 16:21,2 + 02:15,3
17 Larsen,Gina Lillevold Brumunddal Ski 16:39,2 + 02:33,3
18 Sund,Eline Kjellmyra IL 17:32,3 + 03:26,4
DNS Liberg,Mathea Sætre Trysilgutten, IL
Resultatliste J 16 år 5km fri fellesstart Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Thorshaug Granrud,Britt Rendalen IL 14:09,3 + 00:00,0
2 Sandeggen,Mari Alvdal IL 14:36,7 + 00:27,4
3 Dybdal,Marianne Hernes IL 14:42,4 + 00:33,1
4 Grønvold,Hilde Pandum Vang Skiløperforening 15:01,9 + 00:52,6
5 Andersen,Edel Optun Hernes IL 15:07,1 + 00:57,8
6 Kokvoll,Anja Nansen, IL 15:09,2 + 00:59,9
7 Hagen,Marte Åsmarka IL 15:24,5 + 01:15,2
8 Strindler,Anna R Åsmarka IL 15:27,2 + 01:17,9
9 Berget,Ida Stor-Elvdal SK 15:39,2 + 01:29,9
10 Engelstad,Heidi Brumunddal Ski 15:42,1 + 01:32,8
11 Øygard,Unni Nordbygda/Løten Ski 15:46,5 + 01:37,2
12 Gabrielsen,Kari Vang Skiløperforening 18:07,7 + 03:58,4
13 Johansen,Vibeke Dullum Kongsvinger IL 19:23,9 + 05:14,6
DNS KARSET,RAGNHILD M. HAFSAHL Vang Skiløperforening
Resultatliste K 17 år 5km fri fellesstart Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Tomter,Tina Hamar Skiklubb 14:03,9 + 00:00,0
2 Huber,Marion Rønning Tynset IF 14:04,0 + 00:00,1
3 Dæhli,Dina Veldre Ski 14:20,7 + 00:16,8
4 Brennmoen,Berit Fossum Tolga IL 14:42,5 + 00:38,6
5 Urseth,Oda Tolga IL 14:48,4 + 00:44,5
6 Andersen,Tonje Sørskogbygda IL 15:27,9 + 01:24,0
7 Kværnæs,Nina Rendalen IL 15:31,9 + 01:28,0
8 Bjørli,Marte Hamar Skiklubb 15:36,9 + 01:33,0
9 TØRAASEN,Anna Veldre Ski 15:39,3 + 01:35,4
10 Guidon,Karoline Moen Trysilgutten, IL 15:55,6 + 01:51,7
11 Sveen,Stine Sørskogbygda IL 16:32,5 + 02:28,6
DNF Sagbakken,Ingvild Gundersen Tolga IL
Resultatliste K 18 år 5km fri fellesstart Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Aasen,Berit Tolga IL 13:40,6 + 00:00,0
2 Lunde,Ingeborg Trysilgutten, IL / Team Eidsiva 13:51,0 + 00:10,4
3 Nomerstad,Thea-Karoline Moelven IL / Team Sjusjøen 14:11,0 + 00:30,4
4 Thornes,Marthe Mina Mesnali Skilag / Team Sjusjøen 14:32,8 + 00:52,2
5 Nilsgård,Tina Løkken Åslia Skilag 15:38,8 + 01:58,2
6 Stendal,Stine Mogutten IL 20:04,6 + 06:24,0
DNS Elgshøen,Oda Trysilgutten, IL
Resultatliste K 19/20 år 10km fri fellesstart Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Pedersen,Ida Gjermundshaug NTG-L/ Nybygda IL 27:02,7 + 00:00,0
2 Kørra,Monika Nordbygda/Løten Ski 27:39,0 + 00:36,3
3 Håland,Madelen Sandbæk Åsmarka IL / Team Sjusjøen 28:42,9 + 01:40,2
4 Thomasgaard,Maren Tynset IF 28:43,7 + 01:41,0
Resultatliste Kvinner senior 10km fri fellesst Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Pedersen,Hilde Gjermundshaug Nybygda IL 25:07,6 + 00:00,0
2 Storslett,Anne Moelven IL / Team Sjusjøen 27:36,6 + 02:29,0
3 Bolstad,Ragnhild Åslia Skilag 28:14,6 + 03:07,0
4 Brennmoen,Ingrid Fossum Tolga IL 29:15,7 + 04:08,1
5 Scheve,Ingeborg Rendalen IL 30:26,1 + 05:18,5
5 Kokvoll,Kristin Nansen, IL 30:26,1 + 05:18,5
7 Melstrøm,Kaja Skarnes IL / Team Odal 32:15,7 + 07:08,1
8 Skarpsno,Helen Margrethe Schjel Alvdal IL 35:39,1 + 10:31,5
9 Lysgård,Gunn Sonja Nansen, IL 36:19,4 + 11:11,8
Resultatliste M 17 år 10km fri fellesstart Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Thoner,Halvor Korbøl NTG-L/ Slåstad IL / Team Odal 24:08,3 + 00:00,0
2 Fauskrud Vike,Ingar Lismarka Skilag / Team Sjusjøen 24:08,7 + 00:00,4
3 Mobekk,Fredrik Øversveen Hernes IL / Team Eidsiva 24:08,8 + 00:00,5
4 Nordli,Simen Engebretsen Vang Skiløperforening 24:21,7 + 00:13,4
5 Leistad,Johan Vaaler IF 24:25,3 + 00:17,0
6 Brennlien,Amund Veldre Ski 24:32,1 + 00:23,8
7 Bjørsland,Eyvind Estenstad Hernes IL / Team Eidsiva 25:16,7 + 01:08,4
8 Skjeldnes,Torgeir Brøttum IL / Team Sjusjøen 26:18,5 + 02:10,2
9 Grindahl,Anders Hernes IL / Team Eidsiva 26:19,0 + 02:10,7
10 Nannestad,Hans Høisveen Veldre Ski 26:21,1 + 02:12,8
11 Utby,Haakon Hamar Skiklubb 26:53,1 + 02:44,8
12 Aas,Erlend Hernes IL - Skiskyting / Team Eidsiva 27:39,0 + 03:30,7
DNS Johansen,Mikkel Furnes Skiløperforening
Resultatliste M 18 år 10km fri fellesstart Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Strand,Simen Sandbu Trysilgutten, IL / Team Eidsiva 23:57,4 + 00:00,0
2 Skarpsno,Eivind Schjeldrup Alvdal IL 24:10,0 + 00:12,6
3 Jansen,Kent Rune Mesnali Skilag / Team Sjusjøen 24:17,6 + 00:20,2
4 Antonsen,Magnus Torp Hernes IL / Team Eidsiva 24:24,0 + 00:26,6
5 Hagen,Anders Senderud Jømna/Heradsbygd Langrenn 24:33,6 + 00:36,2
6 Engan,Robert Nansen, IL 24:39,3 + 00:41,9
7 Clausen Haugen,Sondre Mesnali Skilag / Team Sjusjøen 24:59,1 + 01:01,7
8 Holte,Sondre Tolga IL 24:59,3 + 01:01,9
9 Opsahl,Vegard Grue IL 25:04,3 + 01:06,9
10 Haukåssveen,Emil Mesnali Skilag / Team Sjusjøen 25:24,1 + 01:26,7
11 Nilsen,Morten Nybygda IL 25:41,8 + 01:44,4
12 Rønning,Erik Jømna/Heradsbygd Langrenn 25:56,4 + 01:59,0
13 Nergård,Emil Åslia Skilag / Team Eidsiva 26:11,1 + 02:13,7
14 Buchholdt,Morten Stor-Elvdal SK 26:29,4 + 02:32,0
15 Fløtlien,Eirik Brøttum IL / Team Sjusjøen 26:35,6 + 02:38,2
16 Hellerud,Kristian Myhre Kongsvinger IL 27:12,5 + 03:15,1
Resultatliste M 19/20 år 10km fri fellesstart Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kjerneth,Marius Sørskogbygda IL / Team Eidsiva 23:33,9 + 00:00,0
2 Sæten,Christian Hakadal IL / Team Statkraft Oslo Akershus 23:37,9 + 00:04,0
3 Hals,Magnus Heming, IL 23:38,4 + 00:04,5
4 Moe,Mathias Hendriks Kongsvinger IL 23:38,6 + 00:04,7
5 Storslett,Espen Moelven IL / Team Sjusjøen 23:40,8 + 00:06,9
6 Enger,Niklas Trysilgutten, IL / Team Eidsiva 23:42,2 + 00:08,3
7 Øwre,Jørn Andor Kjellmyra IL / Team Eidsiva 24:25,4 + 00:51,5
8 Stenseth,Lars Vang Skiløperforening 24:27,0 + 00:53,1
9 Moe,Adrian Hendriks Kongsvinger IL 24:27,2 + 00:53,3
10 Nymoen,Åsmund Tolga IL 24:37,9 + 01:04,0
11 Berg,Even Langseth Grue IL 24:41,3 + 01:07,4
12 Torgersen,Aksel Heming, IL 24:51,3 + 01:17,4
13 Oustad,Emil Ottestad IL 25:11,2 + 01:37,3
14 Skårholen,Even Nordbygda/Løten Ski 25:54,9 + 02:21,0
15 Børresen,Terje Hamar Skiklubb 27:45,2 + 04:11,3
16 Indby,Ivar Hesselby Nordbygda/Løten Ski 27:54,2 + 04:20,3
17 Berger,Simen Magnor UL 28:26,2 + 04:52,3
18 Wedum,Svein Christian Nybygda IL 28:51,3 + 05:17,4
DNS Furulund,Einar Kjellmyra IL
DNS Osvold,Marius Jømna/Heradsbygd Langrenn
DNS Sveen,Simen Andreas NTG-L/ Ring IL
Resultatliste Menn senior 15km fri fellesstart Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Andresen,Jan Egil Hamar Skiklubb 34:02,4 + 00:00,0
2 Gundersen,Tore Martin Søbak Vang Skiløperforening / Team Norgeshus 34:03,3 + 00:00,9
3 Nesteby,Knut Erik Tolga IL 35:37,8 + 01:35,4
4 Rogstad,Jostein Skrautvål IL / Team Statkraft Lillehammer 35:39,0 + 01:36,6
5 Stensløkken,Lars Ullensaker Skiklubb, skiskytte 35:39,8 + 01:37,4
6 Kolstad,Magnus Hernes IL 35:40,3 + 01:37,9
7 Mæhlum,Nils Einar Brøttum IL / Team Sjusjøen 35:41,6 + 01:39,2
8 Vonheim,Anders Markane IL / Team Statkraft Lillehammer 35:47,6 + 01:45,2
9 Leistad,Petter Vaaler IF 35:50,1 + 01:47,7
10 Paulsen,Steffen Magnor UL 36:13,3 + 02:10,9
11 Trøen,Øyvind Brumund IF / Team Eidsiva 36:43,3 + 02:40,9
12 Muller,Leif Arne Tynset IF 36:49,7 + 02:47,3
13 Breivik,Terje ULVIK IL 36:50,1 + 02:47,7
14 Bekkemoen,Torgeir Kjellmyra IL / Team Statkraft Lillehammer 37:01,3 + 02:58,9
15 Sveen,Helge Sørskogbygda IL 37:10,8 + 03:08,4
16 Langmoen,Torgeir Kjellmyra IL / Team Statkraft Lillehammer 37:20,5 + 03:18,1
17 Sætha,Morten Hamar Skiklubb 37:21,2 + 03:18,8
18 Bjørnbakken,Tony Hernes IL 37:21,4 + 03:19,0
19 Korsmo,Frode Moelven IL / Team Sjusjøen 39:54,0 + 05:51,6
20 Hovde,Johannes Nybygda IL 40:10,1 + 06:07,7
21 Mæhle,Rolf Drøbak-Frogn IL 52:14,5 + 18:12,1
DNF Bjørnbakken,Kent Remi Sørskogbygda IL
DNS Skinstad,Carl Magnus Mogutten IL / Team Odal

26.01.08 16:51:04 eTiming versjon 2.5 Emit as

Lisensen tilhører: SØRSKOGBYGDA IL